Praha – Právě v těchto dnech se v Česku objevil velmi netradiční způsob, který přináší naději majitelům e-shopů. Jedná se totiž o propracovaný systematický video-trénink přes internet, díky kterému mohou majitelé e-shopů dosáhnout dvojnásobných tržeb. Získají totiž přesně ty znalosti, které k dosažení tohoto cíle potřebují. Žádné magické proutky ani další typy super reklamy.

Za celým projektem s názvem Krotitel Eshopů stojí Tomáš s Radkem, kteří si vším dříve prošla. A právě proto, že zjistili jak velmi těžké mít prosperující e-shop, rozhodli se pomoci ostatním k śpěchu právě skrze sdílení znalostí, které za 10 let praxe načerpali. Svoji strategii vyzkoušeli na klientech, kterým se osobně věnovali a až si byli 100% jistí, že e-shopy dosáhy úspěchu, rozhodli se to tajemství odhalit veřejnosti právě formou praktického video-tréninku, aby se mohl dostat opravdu všem, kdo chce se svým e-shopem něco udělat.

Jste-li provozovatelem e-shopu, nebo jej chystáte, patříte mezi 21 tisíc podnikatelů, kteří si dělí částku 101 milionů korun denně. Máte tak nestrannou možnost do hloubky porozumět fungování e-shopu a dosáhnout tržby milion korun měsíčně. Kliknete si pro úspěch?