[embedplusvideo height=”388″ width=”640″ standard=”http://www.youtube.com/v/iHYX7VUhQ6I?fs=1″ vars=”ytid=iHYX7VUhQ6I&width=640&height=388&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep4506″ /]

Přepis videa Mytí nádobí pouze ve vodě:

Ahoj,

dneska jsme měli k obědu špagety s omáčkou, v tý omáčce je olej, takže talíře jsou mastný.

Já bych Vám chtěl dneska ukázat, v podstatě zbořit mýtus, kterým se říká, že musíte používat prostředek na nádobí, abyste nádobí měli krásně čisťounký.

Takže, takhle vypadá talíř, když je to snědený, podívejte se takhle úplně hodně z blízka, jak je to takový celý zamaštěný, jsou tam ještě zbytky špaget, je to prostě úplně děsně hnusný.

A teď se koukejte jo. Jenom pustím vodu, tady nemám nic, vůbec to nepění, nemám tam žádnej prostředek, takhle to krásně umeju, jako v reklamě, dvakrát, třikrát otočím. Tak a mám krásně čistej talířek. A jak se to nechá ověřit … ták (prst vydává zvuk při tření talíře prstem). Jo …. slyšíte to, jak to krásně zní. Žádná mastnota, všechno je pryč.

Jenom v čisté vodě a je to pěkně ekologický.

Děkuju.

Mějte se pěkně.

P.S. Voda ve dřezu je proto, protože ji vypustím, až vystydne, aby předala svoje teplo zpátky do vzduchu a pak jí teprve pustíme ven a teplo si necháme 🙂